Günümüz dünyasında tüketim arttıkça üretimlerde artmaktadır. Üretim yapan firmalar özellikle proje bazlı çalışan firmalar maliyet muhasebesine büyük önem vermek zorundadırlar. Harcanan paranın kazanılan parayı geçmesi firmaları zarara ve küçülmeye götürmekle kalmıyor firmaların iflasına kadar gidebiliyor. Bu yüzden firmaların satın alma bölümü önemlidir. Alınacak ürünlerin kalitesi, uygun fiyata bulmak, stoklarda ürünün olmasını sağlamak, üretimin durmaması için tedarik edilecek ürünün tedarik süresi, ödeme koşulları gibi bir çok konuda firmaya etkileri olmaktadır. Firmalar kendi büyüklüklerine ve alım güçlerine göre bir ürünü kendi bünyesindeki satın alma elemanları ile karşılamaktadır.

 

SATIN ALMA ORTAKLIĞI;

Ayyıldız Pazarlama olarak sektörüne göre satın alma yapan firmaları kendi bünyemizde toplayarak "Satın Alma Ortaklığı" kurmaktayız. Firmalar ürünlerini tek firma olarak almaktadır, Ayyıldız pazarlama olarak firmaları Ortak Satın Alma anlayışı ile bir araya getirerek elde edilen pazarlık gücü ile ürünleri en uygun birim fiyatları, uygun ödeme koşulları ve en iyi hizmetleri sağlamaya çalışmaktayız. Firma olarak oluşturduğumuz bu ortaklığı zamanla daha da geliştirecek yeni uygulamalar getirerek firmaları bir çok konuda rahatlatacak ve satın alma iş yükünü hafifleteceğiz. Web sitemizde yapacağımız çalışmalar ile istediğiniz tüm ürünleri tek tıkla sitemizden bularak sipariş edebilecek, takip edebilecek ve uygun ödeme kolaylıkları ile alabileceksiniz.

İlerde yapacağımız "Web Sitesi" çalışmalarımız ile "Web Sitemizi" geliştireceğiz. Tek tıkla 1 yılda bir ürünü ne kadar aldığınızı, ne kadar ödediğinizi gibi takipleri çok daha kolay takip edebileceksiniz. 

 

ORTAK NAKLİYAT UYGULAMAMIZ;

Ayyıldız Pazarlama olarak "Satın Alma Ortaklarımızın" maliyetlerini düşürmek için "Ortak nakliyat" uygulaması yapmayı planlıyoruz. Ürün miktarına göre bedava veya %20 iskonto ile nakliyatınızı biz karşılayacağız.

 

İTHALAT ve İHRACAT;

Ayyıldız Pazarlama olarak büyüdüğümüzde yurtdışına acılmayı ve dünya ile bağlantılı olarak tüm firmaların alım satımlarını aracılığımız ile yaparak vadeli olarak almalarını sağlayacağız. Yurtdışına cıkıp ürünlerinizi aramadan ve herhangi bir ülkenin piyasasını "Web Sitemizden" görebilecek ve takip edebileceksiniz. Web sitemizden tüm çalıştığımız ülkelerin ürün birim fiyatlarını görebilecek sipariş verebilecek ve vadeli olarak alabileceksiniz. Gümrük ve nakliyat gibi ücretlerde aldığınız ürünlere eklenecek.

Yurtdışında olabilecek projeleri, ihale süreclerini gibi iş imkanlarınıda takip edebileceksiniz. 

 

Satın Alma Ortaklarımıza "SATIN ALMA" olarak sunduğumuz avantajlar;

 

  1. Bir satın alma personeline ay 'da 3.000 TL NET maaş verdiğinizi varsayalım, Brüt olarak 5.100 TL gider demektir. Bu personelin 400 TL yemek 200 TL'de yol masrafı olduğunu varsayarsak ay'da 5.100 + 400 + 200 = 5.700 TL ay'da 5.700 x 12 = 68.400 TL yıl 'da gideriniz olmaktadır. Yani bir satın alma elemanı 68.400 TL gideri varken, biz "FİRMA" olarak size hizmet vereceğiz.
  2. Web sitemizden ihtiyacınız olan tüm ürün ve hizmetleri sağlayacak, teklif toplama, toptancı bölümümüzde ilan verebileceksiniz.
  3. Alacağınız ürünleri 150 gün vadeli ödeme koşulları ile alabileceksiniz.
  4. Firma piyasasını takip ederek, ürün alırken zarar etmemenizi sağlayacağız.
  5. Değerli ürünlerin tedarikçi firmalar tarafından sigortalanarak güvence altına almasını sağlayacağız.
  6. Tedarikçi firma ile olabilecek anlaşmazlıklarda devreye biz girerek sorunu adil olmak kaydıyla çözeceğiz.
  7. İlerde "Ortak Nakliyat" adında ürün miktarı ve mesafeye göre bedava nakliyat veya sitemizden aldığınız ürünleri bizim nakliyatcımızla sağlamanız durumunda nakliyat  maliyetinizin %30 'unu biz karşılayacağız.
  8. İlerde "İthalat ve İhracat" uygulamamız ile yurtdışındaki piyasayı takip edebileceksiniz ve istediğiniz ürünü yurtdışından bizim aracılığımızla vadeli olarak alabileceksiniz.

Not: Satın alma ortaklarımız kendi bünyelerinde teklif toplama işlemlerine devam edecekler, bize bağlı olarak tüm ürünleri bizden almak zorunda değillerdir. Biz aradıkları ürünler için kendilerine teklif götüreceğiz. Uygun buldukları teklifi değerlendirecekler.

 

Bizimle çalışmak isteyen satın alma firmaları " satinalma@ayyildizpazarlama.com " adresine mail atabilirler.

 

SATIN ALMA ortağımız ol