gallery/logo-3
gallery/birliktedahaguclu4min

Birlikte Kazanalım ve Birlikte Büyüyelim

Hakkımızda

Ayyıldız Pazarlama, Türk Sanayisinde Faaliyet gösteren İmalatçı, Üretici ve Tedarikçi firmaların maliyetlerini düşürecek ve kazançlarını çoğaltacak çalışmalar yapmak üzere 2019 yılında faaliyete geçmiştir. 

Ayyıldız pazarlama olarak, imalatçı ve üretici firmaları kendi bünyesinde toplayarak kurduğu bu ortaklık sayesinde elde edeceği pazarlık gücü ile alınacak ürünleri "TEDARİKÇİ" firmalardan daha uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz müşterilerimize sunacağız.

İmalatçı, üretici ve tedarikçi firmalar aradığı tüm ürünleri ve hizmetleri web sitemizde kaliteli ve bize özel iskontolarla bulabilecek.  

 

Çalıştığımız "TEDARİKÇİ" firmaların TANITIM ve PAZARLAMA' sını yapacak, Web sitemizde yayınlayacak ve pazarlama elemanlarımız ile ürünlerinin satılmasına destek vereceğiz. Pazarlama ve Tanıtım giderlerini ürünlerine yansıtarak avantajlı duruma getireceğiz.

 

Firma olarak büyüdüğümüzde bünyemizdeki İmalatçı, Üretici ve Tedarikçi firmaların aldığı bazı ürünleri toptan ve peşin alacak, sizlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunacağız.

HEDEFİMİZ;

Türk Sanayisindeki tüm sektör firmalarının aradığı tüm ürün ve hizmetleri web sitemizde bulabileceği bir platform oluşturarak, Türk sanayisine kaliteli ve iyi hizmet sunmak istiyoruz.

AYYILDIZ PAZARLAMA, bünyesindeki tüm paydaşların kazanması ve büyümesi için çalışacak.