Hakkımızda

KURULUŞ AMACIMIZ;

Ülkemizde faaliyet gösteren firmalar, üretim yaparken girdi maliyetlerinin yüksekliğinden dolayı zorlanmaktadır.

Ayyıldız Pazarlama olarak firmaların maliyetlerini düşürmek ve pazarlamasını yapmak için 01.07.2019 tarihinde faaliyete geçtik.

 

Ayyıldız Pazarlama üretim yapan tüm sektör firmalarının satın alma departmanlarını kendi bünyesinde toplayarak, elde ettiği pazarlık gücü ile alınacak ürünleri daha uygun fiyatlarla sizlere sunarak maliyetlerinizi düşürmek için aracı olacaktır.

 

Ayyıldız Pazarlama ürünlerini satmaya çalışan tedarikçi firmalara, kendi bünyesindeki satın alma firmalarına pazarlama ve tanıtımında yardımcı olacak ve ürünlerini bizim araçılığımız ile satmasına olanak sağlayacaktır.

HEDEFİMİZ;

Ayyıldız Pazarlama bünyesindeki tüm paydaşların Kazan-Kazan esasına göre para kazanmasıdır.

 

Bünyemizdeki Satın Alma firmalarının maliyetlerini düşürmek, çalıştığımız tedarikçi firmaların pazarlama ve tanıtımını yaparak pazar güçünü güçlendirmek.

SUNDUĞUMUZ AVANTAJLAR

  1. Satın alma yapan firmaların maliyetlerini düşürerek karlılığını arttırmak.
  2. Web sitemizde yayınladığımız tedarikçiler bölümünden istediğiniz ürünü "KALİTELİ" ve Ayyıldız Pazarlamaya özel "UYGUN FİYATLA" daha hızlı bularak zamandan tasarruf edersiniz.
  3. Satın Alma ve Tedarikçi arasında oluşabilecek anlaşmazlıklarda orta yol bularak sorunları çözme.
  4. Çalıştığımız Tedarikçi firmanın Pazarlamasını ve tanıtımını yaparak pazar gücünü güçlendirme.
  5. Tüm sektörlerden kazandığımız parayla firmamızın reklam ve tanıtımını yapacağız. Sitemize giren misafirler tedarikçiler bölümüne girerek sizinle çalıştığımızı görecek böylelikle tedarikçiler para harcamadan reklamını yapmış olacaklar.